STM32L052T8Y6TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18815-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-18815-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-18815-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L052T8Y6TR
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36WLCSP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎36-WLCSP‎
מודלים EDA/CAD
STM32L052T8Y6TR דגמים
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎8K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x12b; D/A 1x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz