STM32L053C8T6TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18816-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-18816-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-18816-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L053C8T6TR
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎48-LQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L053C8T6TR דגמים
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
‎8K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 10x12b; D/A 1x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz