STM32L073RZI6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
STMicroelectronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Getting Started with STM32 and Nucleo Part 1: Introduction to STM32CubeIDE and Blinky – Digi-Key
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
STM32L073RZI6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16827-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L073RZI6
תיאור
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64UFBGA
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎192KB (‎192K × 8)‎ FLASH ‎64-UFBGA (5×5)‎
גודל EEPROM
6K x 8
אריזה
מגש
גודל RAM
20K × 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 15x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz