STM32L073VZT6D
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16830-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L073VZT6D
תיאור
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 100LQFP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎192KB (‎192K × 8)‎ FLASH ‎100-LQFP (14×14)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L073VZT6D דגמים
גודל EEPROM
6K x 8
אריזה
מגש
גודל RAM
20K × 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.65V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz