STM32L082KBU6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18585-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L082KBU6
תיאור
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 32UFQFPN
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎32-UFQFPN (5×5)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L082KBU6 דגמים
גודל EEPROM
6K x 8
אריזה
מגש
גודל RAM
20K × 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 10x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M0+
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz