STM32L100C6U6A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18950-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L100C6U6A
תיאור
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48UFQFPN
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎32KB (32K × 8)‎ FLASH ‎48-UFQFPN (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L100C6U6A דגמים
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎4K × 8‎
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz