STM32L151CBT6ATR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18826-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-18826-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-18826-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L151CBT6ATR
תיאור
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎48-LQFP (7×7)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L151CBT6ATR דגמים
גודל EEPROM
‎4K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
32K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 16x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz