STM32L151CBU6A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17517-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L151CBU6A
תיאור
IC MCU 32BIT 128KB FLSH 48UFQFPN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎128KB (128K × 8)‎ FLASH ‎48-UFQFPN (7×7)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STM32L151CBU6A דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎4K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
32K x 8
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 16x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
ARM® Cortex®-M3
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
‎32-Bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz