STM32L151R8T6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-STM32L151R8T6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L151R8T6
תיאור
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎64-LQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L151R8T6 דגמים
גודל EEPROM
‎4K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎10K × 8‎
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 20x12b; D/A 2x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz