STM32L151RCT6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17524-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L151RCT6
תיאור
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎256KB (256K × 8)‎ FLASH ‎64-LQFP (10×10)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L151RCT6 דגמים
גודל EEPROM
‎8K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
32K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 21x12b; D/A 2x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz