STM32L151UCY6TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-STM32L151UCY6TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-STM32L151UCY6CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-STM32L151UCY6DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L151UCY6TR
תיאור
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 63WLCSP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎256KB (256K × 8)‎ FLASH ‎63-WLCSP (3.23×4.16)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L151UCY6TR דגמים
גודל EEPROM
‎8K × 8‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל RAM
32K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 21x12b; D/A 2x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz