STM32L151VDT6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17530-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L151VDT6
תיאור
IC MCU 32BIT 384KB FLASH 100LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎384KB (384K × 8)‎ FLASH ‎100-LQFP (14×14)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L151VDT6 דגמים
גודל EEPROM
12K x 8
אריזה
מגש
גודל RAM
48K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 25x12b; D/A 2x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz