STM32L152VET6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-14641-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM32L152VET6
תיאור
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
תיאור מפורט
ARM® Cortex®-M3 STM32L1 רכיבים משובצים IC ‎32-Bit 32MHz ‎512KB (512K × 8)‎ FLASH ‎100-LQFP (14×14)‎
מודלים EDA/CAD
STM32L152VET6 דגמים
גודל EEPROM
‎16K x 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
80K x 8
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ממירי נתונים
A/D 25x12b; D/A 2x12b
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
32MHz