STM8L151R8T6
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11569-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STM8L151R8T6
תיאור
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
STM8 STM8L EnergyLite רכיבים משובצים IC 8-bit 16MHz ‎64KB (64K × 8)‎ FLASH ‎64-LQFP (10×10)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STM8L151R8T6 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל זיכרון תכנות
יצרן
סוג זיכרון תכנות
FLASH
סדרה
גודל EEPROM
‎2K × 8‎
אריזה
מגש
גודל RAM
‎4K × 8‎
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
1.8V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
ממירי נתונים
A/D 28x12b; D/A 2x12b
מעבד ליבה
STM8
סוג מתנד
פנימי
גודל ליבה
8-bit
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מהירות
16MHz