STP100NF04
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7497-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STP100NF04
תיאור
MOSFET N-CH 40V 120A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 120A (Tc) 300W (Tc) חור מעבר TO-220
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STP100NF04 דגמים
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
150 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±20V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
5100 pF @ 25 V
אריזה
צינור
פיזור הספק (מקס')
300W (Tc)
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V