STP10NK80ZFP
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5972-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STP10NK80ZFP
תיאור
MOSFET N-CH 800V 9A TO220FP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 800 V 9A (Tc) 40W (Tc) חור מעבר TO-220FP
מודלים EDA/CAD
STP10NK80ZFP דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-µA‏100‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
72 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2180 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
40W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
800 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220FP
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V