STP16NF06
מק"ט מוצר של DigiKey
497-2766-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STP16NF06
תיאור
MOSFET N-CH 60V 16A TO220AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 16A (Tc) 45W (Tc) חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
STP16NF06 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
13 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
315 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
45W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V