STPS10H100SFY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-19094-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-19094-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-19094-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS10H100SFY
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 100V 10A TO277A
תיאור מפורט
מערך דיודות 100 V 10A הרכבה משטחית TO-277‏, 3-PowerDFN
מודלים EDA/CAD
STPS10H100SFY דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
8 µA @ 100 V
יצרן
STMicroelectronics
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
TO-277‏, 3-PowerDFN
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A
מארז ההתקן של הספק
‎TO-277A (SMPC)‎
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
845 mV @ 10 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA