STPS1170AF
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15316-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-15316-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-15316-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS1170AF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
תיאור מפורט
דיודות 170 V 1A הרכבה משטחית ‎SMAflat‎
מודלים EDA/CAD
STPS1170AF דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
890 mV @ 2 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1.5 µA @ 170 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
‎SMAflat‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
170 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A