STPS1L40ZF
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16916-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-16916-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-16916-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS1L40ZF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123F
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית SOD-123F
מודלים EDA/CAD
STPS1L40ZF דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
35 µA @ 40 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 1 A