STPS20M100SG-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10993-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10993-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10993-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS20M100SG-TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 20A הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
מודלים EDA/CAD
STPS20M100SG-TR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
40 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
850 mV @ 20 A