STPS20SM100ST
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12642-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS20SM100ST
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220
תיאור מפורט
דיודות 100 V 20A חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
STPS20SM100ST דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 µA @ 100 V
אריזה
צינור
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 20 A