STPS2H100A
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3758-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3758-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3758-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS2H100A
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
מודלים EDA/CAD
STPS2H100A דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 2 A