STPS2H100AF
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17871-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17871-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17871-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS2H100AF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית ‎SMAflat‎
מודלים EDA/CAD
STPS2H100AF דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 100 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎SMAflat‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
790 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA