STPS2L60ZFY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17156-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-17156-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-17156-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS2L60ZFY
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123F
תיאור מפורט
דיודות 60 V 2A הרכבה משטחית SOD-123F
מודלים EDA/CAD
STPS2L60ZFY דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 60 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
SOD-123F
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
750 mV @ 2 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA