STPS30L60CT
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12794-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS30L60CT
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 60V 15A TO-220
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 60 V 15A חור מעבר ‎TO-220-3
מודלים EDA/CAD
STPS30L60CT דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 15 A
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
480 µA @ 60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A