STPS30M100ST
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12659-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS30M100ST
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220
תיאור מפורט
דיודות 100 V 30A חור מעבר TO-220
מודלים EDA/CAD
STPS30M100ST דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
175 µA @ 100 V
אריזה
צינור
מארז ההתקן של הספק
TO-220
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
30A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
800 mV @ 30 A