STPS3L40SY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12868-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-12868-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-12868-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS3L40SY
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
תיאור מפורט
דיודות 40 V 3A הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
STPS3L40SY דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 40 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SMC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
500 mV @ 3 A