STPS40L45CT
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7567-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS40L45CT
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 45V 20A TO-220
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 20A חור מעבר ‎TO-220-3
מודלים EDA/CAD
STPS40L45CT דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
530 mV @ 20 A
יצרן
STMicroelectronics
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
600 µA @ 45 V
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
20A