STPS4S200S
מק"ט מוצר של DigiKey
497-16320-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-16320-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-16320-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS4S200S
תיאור
DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC
תיאור מפורט
דיודות 200 V 4A הרכבה משטחית SMC
מודלים EDA/CAD
STPS4S200S דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SMC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
4A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
870 mV @ 4 A