STPS5H100BY-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12342-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-12342-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-12342-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS5H100BY-TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 5A הרכבה משטחית DPAK
מודלים EDA/CAD
STPS5H100BY-TR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
3.5 µA @ 100 V
יצרן
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
DPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
730 mV @ 5 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA