STPS8170DEE-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13330-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13330-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13330-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS8170DEE-TR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 170V 8A POWERFLAT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 170 V 8A הרכבה משטחית ‎PowerFlat™‎ (3.3×3.3)‎
מודלים EDA/CAD
STPS8170DEE-TR דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
15 µA @ 170 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
‎PowerFlat™‎ (3.3×3.3)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
170 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
8A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 8 A