STPST5H100AFY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-STPST5H100AFYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-STPST5H100AFYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-STPST5H100AFYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPST5H100AFY
תיאור
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 5A הרכבה משטחית SOD128Flat
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
11.5 µA @ 100 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
SOD128Flat
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
680 mV @ 5 A