STS10DN3LH5
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10011-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-10011-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-10011-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STS10DN3LH5
תיאור
MOSFET 2N-CH 30V 10A 8SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 30V 10A 2.5W הרכבה משטחית 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STS10DN3LH5 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏21‏, A‏5‏, V‏10‏
יצרן
STMicroelectronics
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏1‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
4.6nC ב-5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
475pF ב-25V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
הספק - מקס'
2.5W
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
10A