STS4DNF60L
מק"ט מוצר של DigiKey
497-3226-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-3226-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-3226-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STS4DNF60L
תיאור
MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 60V 4A 2W הרכבה משטחית 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
STS4DNF60L דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏55‏, A‏2‏, V‏10‏
יצרן
STMicroelectronics
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
15nC ב-4.5V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1030pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
2W
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
מאפיין FET
שער רמה לוגית
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
4A