STS5NF60L
מק"ט מוצר של DigiKey
497-8044-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-8044-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-8044-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STS5NF60L
תיאור
MOSFET N-CH 60V 5A 8SO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 5A (Tc) 2.5W (Tc) הרכבה משטחית 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
STS5NF60L דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
17 nC @ 5 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1250 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V