STTH12S06FP
מק"ט מוצר של DigiKey
497-12682-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STTH12S06FP
תיאור
DIODE STD 600V 12A TO220FPAC
תיאור מפורט
דיודות 600 V 12A חור מעבר TO-220FPAC
מודלים EDA/CAD
STTH12S06FP דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
21 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 µA @ 600 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
12A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
3.4 V @ 12 A