STTH15L06FP
מק"ט מוצר של DigiKey
497-4404-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STTH15L06FP
תיאור
DIODE STD 600V 15A TO220FPAC
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר TO-220FPAC
מודלים EDA/CAD
STTH15L06FP דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
85 ns
זרם - דלף הפוך @ Vr
15 µA @ 600 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.55 V @ 15 A