STW20N90K5
מק"ט מוצר של DigiKey
497-17089-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STW20N90K5
תיאור
MOSFET N-CH 900V 20A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 900 V 20A (Tc) 250W (Tc) חור מעבר TO-247-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
STW20N90K5 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏100‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
40 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±30V
אריזה
צינור
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1500 pF @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
250W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
900 V
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V