T1210-800G-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-7037-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-7037-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-7037-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T1210-800G-TR
תיאור
TRIAC SENS GATE 800V 12A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC לוגיקה - שער רגיש 800 V 12 A הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T1210-800G-TR דגמים
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
10 mA
יצרן
STMicroelectronics
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
15 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
לוגיקה - שער רגיש
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
800 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
12 A
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
120A, 126A