T1610-600G-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TRIAC SENS GATE 600V 16A D2PAK |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | TRIAC לוגיקה - שער רגיש 600 V 16 A הרכבה משטחית D2PAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T1610-600G-TR דגמים |
קטגוריה | זרם - מזנק שער (Igt) (מקס') 10 mA |
יצרן STMicroelectronics | זרם - החזקה (Ih) (מקס') 15 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | תצורה יחיד |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TJ) |