T2535-600G-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-6595-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-6595-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-6595-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T2535-600G-TR
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 25A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 25 A הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T2535-600G-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
250A, 260A
יצרן
STMicroelectronics
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
35 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
80 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
25 A
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V