T435-600B-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-2513-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-2513-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-2513-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T435-600B-TR
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 4 A הרכבה משטחית DPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T435-600B-TR דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
30A, 31A
יצרן
STMicroelectronics
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
35 mA
סדרה
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
35 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
4 A
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V