T835-600G
מק"ט מוצר של DigiKey
497-8912-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T835-600G
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC אלטרניסטור - Snubberless 600 V 8 A הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T835-600G דגמים
קטגוריה
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
35 mA
יצרן
STMicroelectronics
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
35 mA
אריזה
צינור
תצורה
יחיד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
סוג טריאק
אלטרניסטור - Snubberless
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - מצב מופסק
600 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
8 A
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.3 V
מספר מוצר בסיס
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
80A, 84A