VIPERGAN65DTR
מק"ט מוצר של DigiKey
497-VIPERGAN65DTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-VIPERGAN65DTRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-VIPERGAN65DTRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VIPERGAN65DTR
תיאור
ADVANCED QUASI-RESONANT OFFLINE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר מחוץ-לרשת Flyback טופולוגיה 240kHz ‎16-SO‎
קטגוריה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
9V ~ 23V
יצרן
STMicroelectronics
מחזור עבודה
50%
סדרה
תדר - מיתוג
240kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הספק (Watts)
65 W
סטטוס החלק
פעיל
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם, עומס-יתר, טמפרטורת-יתר, מתח-יתר, קצר חשמלי
בידוד יציאה
מבודד
פונקציות בקרה
הפעלה באמצעות תוכנה
מתגים פנימיים
כן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
מתח - פריצה
700V
מארז‏ / תיבה
‎16-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) 14 מוליכים
טופולוגיה
Flyback
מארז ההתקן של הספק
‎16-SO‎
מתח - הפעלה
15 V