VN5E050JTR-E
מק"ט מוצר של DigiKey
497-11682-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-11682-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-11682-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VN5E050JTR-E
תיאור
IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 PWRSSO12
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 1:1 תעלת N 19A ‎PowerSSO-12™‎‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VN5E050JTR-E דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח - הספקה (Vcc/Vdd)
לא דרוש
יצרן
זרם - יציאה (מקס')
19A
סדרה
Rds On (טיפוסי)
50mOhm (מקס')
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג כניסה
לא הופך
סטטוס החלק
פעיל
מאפיינים
אתחול-עצמי
סוג מתג
הגנה מפני תקלות
הגבלת זרם (קבועה), גילוי עומס פתוח, טמפרטורת-יתר, מתח-יתר
מספר היציאות
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)
יחס - כניסה:יציאה
1:1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורת יציאה
צד גבוה
מארז ההתקן של הספק
‎PowerSSO-12™‎‎
סוג היציאה
תעלת N
מארז‏ / תיבה
ממשק
הפעל/הפסק
מספר מוצר בסיס
מתח - עומס
4.5V ~ 28V