VNH5180ATR-E
מק"ט מוצר של DigiKey
497-13075-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-13075-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-13075-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VNH5180ATR-E
תיאור
IC MTR DRVR 5.5V-18V 36POWERSSO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דוחף מנוע כוח MOSFET מקבילי, PWM ‎PowerSSO-36 TP‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VNH5180ATR-E דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
8A
יצרן
STMicroelectronics
מתח - הספקה
5.5V ~ 18V
סדרה
מתח - עומס
5.5V ~ 18V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C (TJ)