GBC12SABN-M30
מק"ט מוצר של DigiKey
S1033E-12-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GBC12SABN-M30
תיאור
CONN HEADER SMD 12POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
GBC12SABN-M30 דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
יצרן
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
חומר בידוד
פוליאמיד (PA9T), ניילון 9T
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג ההרכבה
עובי גימור מגע - זקף
סיומת
לחם (Solder)
מספר מוצר בסיס
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
233 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 34POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 33POS 2.54MM
CONN HEADER SMD 32POS 2.54MM