GBC33SGSN-M89
מק"ט מוצר של DigiKey
S1143E-33-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GBC33SGSN-M89
תיאור
CONN HEADER SMD R/A 33POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית, זווית ישרה 33 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.318‏ אינץ' (8.08‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
3A
אורך חלופי
CONN HEADER SMD R/A 36POS 2.54MM
:‏ במלאי304
CONN HEADER SMD R/A 35POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 34POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.54MM
CONN HEADER SMD R/A 31POS 2.54MM