PBC11SACN
מק"ט מוצר של DigiKey
S1031E-11-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PBC11SACN
תיאור
CONN HEADER VERT 11POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 11 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
קטגוריה
אורך המגע - זקף
0.320‏ אינץ' (8.13‏ מ"מ)
יצרן
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
1
חומר בידוד
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
סגנון
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
עיטוף
לא-מעוטה
צבע בידוד
שחור
סוג ההרכבה
דירוג זרם (אמפר)
3A
סיומת
לחם (Solder)
עובי גימור מגע - זקף
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
מספר מוצר בסיס
אורך מגע - בחיבור
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
פריט ערך מוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
:‏ במלאי205
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
:‏ במלאי364
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM